środa, 25 maja 2016

Test pułapki na muchy - RedTop

Jako, że sezon na muchy w pełni postanowiliśmy przetestować "na własnej skórze" jedną z pułapek na muchy, którą mamy w ofercie.

Pułapka na muchy o nazwie RedTop to urządzenie przypominające worek, który stosujemy na zewnątrz domu lub gospodarstwa. Producent oferuje dwie pojemności pułapki - 3 litry oraz 8 litrów, do większej z nich ma łapać się do 20 000 sztuk much (jest ona także wielorazowa). W skład pułapki wchodzi organiczna przynęta, worek oraz pokrywka z daszkiem.

Przygotowanie jest banalne - wystarczy zalać dołączony proszek gorącą wodą i powiesić pułapkę w wybranym miejscu.

 Już kilka godzin po zawieszeniu zaczęły łapać się pierwsze owady.


Trzeciego dnia nie pojawiło się wiele więcej much, ale dni nie były za ciepłe - pułapka najlepiej działa w ciepłych nasłonecznionych miejscach.Po około 7-8 dniach  i słonecznym weekendzie zastaliśmy taki widok.

Podsumowując- RedTop to bardzo skuteczna pułapka na muchy, trzeba jednak pamiętać, że atraktant pełną moc uzyskuje po paru dniach. Polecamy! 


Pułapkę można kupić w naszym sklepie internetowym frodo.biz pod tym linkiem,
lub w naszym sklepie stacjonarnym na ulicy Jana Brzechwy 2 w Poznaniu.


1 komentarz:

  1. Sam miałem problem z rybikami, dopiero interwencja specjalistycznej firmy rozwiązała problem. Szczerze mówiąc to trzeba bardzo uważać na wszelkie owady w domu, bo wiele z nich stanowi zagrożenie, szczególnie osy i szerszenie, które mają jadowite żądła.

    OdpowiedzUsuń