wtorek, 11 kwietnia 2017

Akcja Deratyzacyjna 2017 Poznań - znamy datę rozpoczęcia

Jak co roku w Poznaniu odbywać się będzie obowiązkowa Akcja Deratyzacyjna. Ma ona na celu zmniejszenie populacji myszy i szczurów - gryzoni, które roznoszą zakaźne choroby oraz powodują szkody materialne. Deratyzacja polega na wyłożeniu preparatu do zwalczania gryzoni w miejscach ich występowania - piwnicach, halach garażowych itp.
Firma FRODO działająca na rynku od wielu lat świadczy usługi deratyzacji. Stosujemy tylko preparaty najwyższej jakości w specjalnych tekturowych karmnikach - wykładanie trutki na tackach jest nieprofesjonalne oraz stwarza zagrożenie dla dzieci oraz zwierząt domowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszego formularza online. Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego www.frodo.biz oraz stacjonarnego przy ulicy Jana Brzechwy 2 w Poznaniu, gdzie można kupić niezbędne rzeczy do deratyzacji.
W tym roku Akcja rozpoczyna się 8 maja i potrwa dwa tygodnie. Zamawiając usługę deratyzacji przez nasz formularz mogą Państwo otrzymać dodatkowe rabaty. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz